یا معز المومنین...

السلام علیک یا معز المومنین یا امام حسن مجتبی علیه السلام

مردم نادان مذل المومنین ام نام دادن

پیش چشمم روی منبر بر علی ع دشنام دادن

آه . خواهر زهرها از دست غم نوشیده ام من

سالها زیر لباس خود زره پوشیده ام من

/ 6 نظر / 59 بازدید
سید علی

سلام مطالب زیبایی دارین.این رو جدی میگم... من هم یک سایت تفریحی دارم.. اگه خواستین به منم یه سری بزنید.. امیدوارم موفق باشین.

سید علی

سلام مطالب زیبایی دارین.این رو جدی میگم... من هم یک سایت تفریحی دارم.. اگه خواستین به منم یه سری بزنید.. امیدوارم موفق باشین.

دلارام

عشق بورز چنانکه گویی هرگز آزرده نشده ای بخوان چنانکه گویی کسی تو را نمی شنود زندگی کن چنانکه گویی بهشت روی زمین است خودت رو از قید هرچه رنگ و روشنایی باخته، برهان بگذار نور به زندگیت وارد بشود و خودت … به همین دلیل بعد از خوندن این مطلب … نگهش ندار … به دیگران بده ….. امید که صلح و کامیابی برایت به ارمغان بیاورد آمین

مدیر سایت کانون

با سلام و خسته نباشید خدمت شما وبلاگ نویس ارزشی محترم. وبسایت کانون علمی فرهنگی مشکات اقدام به تبادل لینک با وبلاگ های فرهنگی مذهبی می نماید. برای ما افتخار است که با وبلاگ شما نیز تبادل لینک داشته باشیم. در صورت امکان ما را با نام کانون علمی فرهنگی مشکات لینک نموده و سپس با استفاده از لینک زیر اطلاع دهید تا شما در اولین فرصت لینک نماییم. http://www.kanoonmeshkat.ir/religional-blogs امیدواریم بتوانیم در آینده همکاری های بیشتری با هم داشته باشیم.

مجتبی

merci

با سلام و صلوات ضیافت یادمان شهدا پلاک شهدا نامتان را با شهید مورد علاقه ی خود، ثبت کنید. ویژه وبلاگ نویس هایی ک به شهدا ارادت دارند [گل] http://justfor1god.persianblog.ir/post/86